Lig Tv İzle

Merhabe Sitemize Hoşgeldiniz

Terim'i bu sözler şoke etti Uyeols
Forumumuzdan Yararlanabilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...Alttaki Seçeneklerden *Üye Olun* yada *Giriş Yapın*.Simdiden İyi Vakitler Dileriz
Biga2 Tv Yönetim

Join the forum, it's quick and easy

Lig Tv İzle

Merhabe Sitemize Hoşgeldiniz

Terim'i bu sözler şoke etti Uyeols
Forumumuzdan Yararlanabilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...Alttaki Seçeneklerden *Üye Olun* yada *Giriş Yapın*.Simdiden İyi Vakitler Dileriz
Biga2 Tv Yönetim

Lig Tv İzle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava Lig Tv DSmart İzle

Terim'i bu sözler şoke etti

Anka0613
    Anka0613
    AdministratoR
    AdministratoR

Ruh Halim : Terim'i bu sözler şoke etti Artiz10
    Tuttugu Takım : Terim'i bu sözler şoke etti D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
    Rep Gücü : 110097

Terim'i bu sözler şoke etti Empty Terim'i bu sözler şoke etti

Mesaj  Anka0613 Paz Nis. 26, 2009 3:51 pm

Terim'i bu sözler şoke etti 26956

Olay sözler
    Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Emre Belözoğlu'nun arasında yaşanan diyaloglar spor kamuoyunda bayağı ses getireceğe benziyor.

Baba oğul arasına kara kedi girdi
    İspanya'ya Ali Sami Yen Stadı'nda 2-1 kaybettiğimiz maç sonrası soyunma odasında “Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmaya başlayan ardından da oyunculara çok ağır eleştiriler getiren Fatih Terim belki de ilk kez tepkiyle karşılaştı. Hem de hiç beklemediği birinden, adeta pamuklara sararak elinde büyüttüğü Emre Belözoğlu'ndan...

Başka maçı mı izledin sen hocam
    Nihat'a “Kendini İspanya Kralı mı sanıyorsun?”, Tuncay'a “İspanya'yı mahalle takımı mı sandın?” diye çıkışan Terim, Emre Belözoğlu'nu sahada tam konsantrasyonla oynamadığı için eleştirirken “Hocam demek ki sen başka maç izledin” tepkisiyle karşılaştı. Çok şaşıran Terim sesini yükselterek “Sen beni diğer hocalarla karıştırdın galiba. Ben senin bildiğin hocalardan değilim” diye bağırdı. Herkes tartışmanın bu anda biteceğini düşünürken Emre Belözoğlu hiç tahmin edilmeyen bir tepki gösterdi....

Buz gibi bir hava esti
    “Bende senin bildiğin oyunculardan değilim” diye çıkış yapan Emre, Ali Sami Yen'in soyunma odasında adeta buz gibi bir hava estirdi. Bu durum karşısında susan Terim hiç cevap vermeden soyunma odasından çıktı. Milli Takım kaynakları bu dakikadan sonra Emre'nin Terim döneminde bir daha ay-yıldızlı formayı giymesinin zor olduğunu belirtiyorlar.

Sebepler daha derin
    Oysa ki Terim en sıkıntılı günlerinde Emre'ye sahip çıkmış, İngiltere'deki ırkçılık suçlamalarında, Macaristan maçı sonrası basın ile girdiği polemikte hep Emre'nin yanında olmuştu. İkilinin yaşadığı gerginliğin altında daha derin sebepler olabileceğinisavunan kaynaklar, şu an için bir barışın mümkün olmadığının da altını çiziyorlar.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:58 pm